Akyıldız Ticaret Anasayfa | Kurumsal | Hizmetlerimiz | İletişim
Turkish English Russian
Kurumsal
Kurumsal
MİSYONUMUZ

1977'de Azabkapıda kabzımallıkla başlayıp 1978'de ihracatımızı faaliyete soktuğumuz balıkçılık sektöründe piyasayı regüle edici bir rol üstlenmek, ülke balıkçılığını teşvik etmek suretiyle istikrarlı bir şekilde gelişmesine yardımcı olmak, yetiştiricilere garanti pazar olmak suretiyle üretimde devamlılığı sağlayarak, ülkemizi balıkçılık potansiyeli yüksek ancak gelişmişlik düzeyi yönüyle geri kalmış bölgelerinde sosyal ve ekonomik kalkınmaya katkıda bulunmak, üretimde kaliteyi artırmak, tüketiciye güvenilir ve ekonomik ürünler sunmak.

Türkiye'de 1985'den beri faaliyet gösteren kalite, satış hacmi ve karlılık bakımından seçkin bir bölgesel şirket olarak, Buz sistemlerinde yer alıp kendi bünyemiz de buzumuzu üretmeye başladık ve üretimde kendimizi geliştirip (kristal ve kalıp buz) İstanbul'da tüm piyasaya açıldık.

Son olarakta 1997’de 3. şirketimiz olan AKYILDIZ kıymetli metalleri kurduk. Müşteri ve tüketici memnuniyetini sürekli olarak aşmak piyasadaki fırsatları herkesten önce belirlemek, yaratmak ve elde etmek, üstün performans sergileyecek iş gücünü bünyemizde yaşatmak, geliştirmek ve cezp etmek. Son teknolojiyi kullanarak, kalite ve hijyenden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçladık ve sizlere 30 yıla aşkın deneyim ve tecrübemizle en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeye ilke edindik.
 
VİZYONUMUZ

Taahhüdünü aldığımız bütün işlerde temiz ve kaliteli çalışmayı prensip edinen firmamız tecrübeli, dinamik ve uzman kadrosu ile daima kaliteli hizmet vermeyi ilke edindik.
 
KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterinin güler yüzü ve koşulsuz memnuniyeti ilkesi ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır;

* Nitelikli uzman kadromuz ile en son teknolojiye sahip firmamız da düzgün veriler ile üretim yaparak kalite sistemini kurulması uygulanması ve etkinliğini sürekli iyileştirilmesini sağlamaktır.

* Kalitenin sürekliliğini sağlamanın öneminin bilinci ile konuyla ilgili uzmanlaştırılmış kadromuzu belirli periyotlarla kontrol edip kalitemizi geliştirmektir.

* Sürekli iyileştirme çalışmaları doğrultusunda ekip ruhunu oluşturmaktır.

* Müşterilerimize aynı kaliteyi zamanında ulaştırarak kalitemizde sürekliliği sağlamak doğrultusunda müşteri portföyümüzü arttırmaktır.
 
Telefon : Bayrak +90 212 223 64 57   |   E-Mail : [email protected] © Akyıldız Ticaret 2021   |   Uygulama: GA