Akyıldız Ticaret Anasayfa | Kurumsal | Hizmetlerimiz | İletişim
Turkish English Russian
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
BALIK
1977 yılında kabzımallıkla başlayıp 1985-86 yılların da ihracat da öncü ve örnek bi firma olmaktayız.Daha sonraki yıllarda italatla kendimizi ve ufkumuzu genişleterek firmamızı daha büyültmek adına kesin ve emin adımlarla ilerlemekteyiz kalite,hizmet,disiplin ve pirensiplerimizden taviz vermeden tüm dünyaya açılmış italat ve ihracatta her hangi bir sınır ve kapasite sorunu olmadan yolumuza devam etmekteyiz.
 
BUZ
1985 yılından bu yana kaliteden ve hijyenden taviz vermeden faaliyet göstermekteyiz. Akyıldız buz demek ayrıcalık demektir. Türkiye’de KALIP ve KRİSTAL buz u bir arada üreten tek firma olmamızda ayrıcalığımızın bir göstergesidir. İstanbul un neresinde olursanız olun geniş araç filomuzla sizlere en kısa sürede en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Buzlarımız el değmeden paketlenip -40 derecede şoklanıp direncini %100 daha arttırarak hizmetinize sunmaktayız.
 
KIYMETLİ METAL
1997 yılından itibaren son teknoloji ile geri dönüşüm hizmeti vermekteyiz. Su gümüşü belgesi yanı sıra filim gümüşü belgesinde tek belge sahibi firmayız. Gazete, hastane, ofset, matbaa gibi tüm kuruluşlardan atık(hurda) fixer(hipo) suları ve negatif filmler en iyi şekilde ve maksimum fiyatlarda değerlendireceğimizden emin olabilirsiniz. Sektörümüzle ilgili tüm yeterlilik belgelerimiz mevcuttur.

NOT:

Nitelikli uzman kadromuz ile en son teknolojiye sahip firmamız da düzgün veriler ile üretim yaparak kalite sistemini kurulması uygulanması ve etkinliğini sürekli iyileştirilmesini sağlamaktır. kalitenin sürekliliğini sağlamanın öneneminin bilininci ile konuyla ilgili uzmanlaştırılmış kadromuzu belirli periyotlarla tetkik gerçekleştirmek ve sürekli iyileştirme çalışmaları doğrultusunda ekip ruhunu oluşturmaktır. Müşterilerimize aynı kaliteyi zamanında ulaştırarak kalitemizde sürekliliği sağlamak doğrultusunda müşteri portröyümüzü arttırmaktır.
 
Telefon : Bayrak +90 212 223 64 57   |   E-Mail : [email protected] © Akyıldız Ticaret 2021   |   Uygulama: GA